TasarıMarka - Adres: Ertuğrul Mah. 133.Sok. Görkemevleri D Blok Nilüfer / Bursa Tel: 0532 4030538 E-Posta: info@tasarimarka.com
 

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama

Sosyal Medya & Dijital Pazarlama

Sosyal medya markanızı daha iyi, etkin ve özgür bir şekilde müşterilerinizin hizmetine sunmaya ve sizi kolayca bulmalarına yardımcı olur. Çünkü sosyal medya günümüzde artık müşteri ile ilk bağlantı noktası haline geldi. Doğru iletişim dili oluşturduktan sonra sosyal medyadaki platformlarda müşteri memnuniyeti sağlarkan markanızın bilinirliğini de fazlasıyla sağlayabilir, doğru bir içerik planı ile gündemde kalmayı başarabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA NELER YAPIYORUZ?

Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare-Swarm, Google gibi uygulamalarda kurumunuza özel hazırladığımız içeriklerle farkınızı ortaya koyuyoruz. Size özel hazırlayacağımız içerikleri tanıtıcı video, özel tasarım post olarak bağlı kalacağımız plana göre yayınlıyoruz.

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Hem kişisel hem de mesleki olarak kullandığımız internet sayesinde ayrılmaz bir parçamız olan Google, özellikle reklamlar açısından herkese ihtiyacı olan çözümleri sunmaktadır. Bu açıdan da dijital pazarlamanın parçası olan Adwords Google içerisinde en sık kullanılan ve en etkili hizmetlerinden biridir. Çünkü Google Adwords yani çevrimiçi reklamcılık, son yıllarda yeni müşterilere ulaşmanın yanı sıra firmaların büyümesi için de en doğru yol olduğunu defalarca kanıtlamıştır.

Google Adwords Reklamlarını
Neden Tercih Edilir?
-Daha fazla müşteri çekersiniz.
-Doğru kullanıcılara, doğru zamanda ulaşırsınız.
-Reklamlarınızı yerel veya küresel olarak
yayınlarsınız.
-Sihirli kelimelerle tam hedefe çok az ücretle veya ücretsiz ulaşabilirsiniz.

İyi bir SEO ve SEO uzmanlığı ile reklam
bütçelerinizde de büyük bir rahatlama
sağladığını göreceksiniz.

Info
Tags:

Animals, Art

Client:

Envato

Category:

Facebook, Google, Instagram, Portfolyo, Sosyal Post, tasarıMarka, Twitter, Youtube

Date:

29 Haziran 2017